31 Ekim 2012 Çarşamba

Christian Louboutin İstinye Park'da!Christian Louboutin’in ikonik kırmızı tabanlı ayakkabıları, şehrin moda ve lüks merkezi Nişantaşı’nın ardından şimdi de Beymen işbirliğiyle kapılarını İstinye Park’ta açtı. Dünyanın en prestijli lüks markaları arasına konumlanan İstinye Park Christian Louboutin mağazası ile markanın erkek koleksiyonu da artık Türkiye’de bulunabilecek.

Nişantaşı Christian Louboutin mağazasını da yaratan, New York merkezli 212 Box mimarlık ofisinden mimar Eric Clough imzasını taşıyan İstinye Park Christian Louboutin mağazası, tasarımcısının kabarelere tutkusunu yansıtan neon ışıklı tabelası ile daha ilk görüşte ziyaretçileri kalbinden vurmayı başarıyor. Metal detayların açık renklerin zarafetiyle bir arada kullanıldığı mağazada görkemli bir atmosfer yakalayan tasarımcılar, Osmanlı motiflerinden esinlenmiş, mağazaya özel üretilen karolarıyla da geçmişin muhteşem taş işçiliğine saygı duruşunda bulunuyorlar.

Özellikle beylerin merakla beklediği Christian Louboutin erkek koleksiyonu ise, zımba ve derilerle bezeli farklı bir alanda sergilenerek alışılmışın dışında bir alışveriş deneyimi yaşatma konusunda iddialı. Mağazanın dekorasyonu hakkında konuşan mimar ve tasarımcı Eric Clough, “Deriyi değişik biçimlerde kullanarak, farklı doku ve renkleri mağazaya taşıdık, deriyi adeta origami kağıdı gibi şekillendirerek bir duvar kağıdı yarattık” sözleriyle mağazanın ruhuna dair ipuçları verdi.

Tüm dünyada Christian Louboutin’e sahip olma ayrıcalığını yaşayanlar, yalnızca bir ayakkabı ya da çanta edinmekten öte mucizevi dokunuşlarla dünyalarının renk değiştirdiğini söylüyorlar. Şimdi Christian Louboutin mucizesi, İstinye Park’ta sizleri bu büyüleyici dünyanın kapılarını aramaya davet ediyor.

Basın Bülteni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder