10 Ekim 2012 Çarşamba

Max Factor Masterpiece Eye Brightening


Max Factor'ün yeni ürünü oldukça dikkatimi çekti doğal makyaj severler için ideal gözüküyor, en kısa zamanda deneyimleyip yorumlarımı paylaşıcam..

İşte Masterpiece Eye Brightening özellikleri:

Gözleriniz hem doğal görünsün hem de dikkatleri üzerine toplasın istiyorsanız makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün yeni maskarası tam size göre... İçerisinde bulunan ışığı yansıtan parçacıklar sayesinde, doğal göz rengini ortaya çıkarmak isteyenler için geliştirilen yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening, bir yandan hacim ve belirginlik sağlarken bir yandan da gözlere ışıltı katarak doğal göz rengini vurguluyor.
Kahverengi, mavi, yeşil ve ela olmak üzere dört ana göz rengi grubu için özel olarak tasarlanan yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening, gösterişli dokunuşlarını mucizevi ifX fırçası gerçekleştiriyor. Bu fırça, hacim ve belirginliğe sahip kirpikler yaratırken, formülün içindeki ışığı yansıtan metalik parçacıklar ise kirpik yüzeyine tutunarak küçük aynalar gibi ışığı yakalıyor ve yansıtıyor. Böylece göz bölgesine daha fazla ışık çekilmesine yardımcı oluyor ve gözleri hafifçe parlatıyor. Maskaranın içindeki özel tasarlanmış mücevher tonlarındaki mikro tanecikler ise metalik parçacıkların yarattığı beyaz ışığı, doğal göz rengine uyum sağlayan belli bir renge dönüştürerek vurguluyor.

Makyaj uzmanı Nur Toktay, yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening için “Daha parlak daha ışıltılı bir ilüzyon yaratarak ve kirpikleri dolgunlaştırarak gözlerde neredeyse bir hipnoz etkisi katıyor. Işık yansıtan parçacıklar tekniği, ışıltı etkisi yaratıyor ve mücevher tonlarındaki renk taneleri ışığı yansıtarak göz rengini zenginleştiriyor.”
Siz de yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening ile çarpıcı ve derin bakışlara sahip olacaksınız.
Yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening’in tavsiye edilen satış fiyatı :   40.50TL

Basın Bülteni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder